Kurumsal

Firmamız 1995 yılında makine ve çeşitili cihazları üretmek amacı ile kurulmuştur. Diş laboratuvarlarında kullanılan cihazlarda tercih edilen ve en çok ürün satan firma olmayı başarmış. Firmamız 2012 yılından sonra tüm laboratuvarların talep edilen cihazlarını üretmeye başlamıştır. Her geçen gün ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyen firmamız Ankara ivedik organize sanayi bölgesinde 1500 m³ kapalı alanı ile hizmet vermektedir. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerin her aşamasını kendi bünyemizde bulunan bölümlerde imal etmektektedir.Daha olgun ve daha ileri düşündüğü 20. yaşında kalitesinden ve güvenirliğinden taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Bu alanda, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını kendine vazgeçilmez bir prensip olarak belirleyen Mikrotek satış sonrası teknik destek ve yedek parça desteği ile de, müşterinin her an yanında olmayı başarmıştır.

Özellikle endüstriyel teknolojileri yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarına en uygun en hızlı ve ekonomik bir şekilde hayata geçirmektedir…